KONST / Litografier / Färglitografi 12994385

nr 1299 4385

Georges Laporte

(1926-2000), Frankrike

Färglitografi, 2 st, Signerad, 250 upplaga. Motivet: 40x49 respektive 40x60 cm

Kondition: 1 med skadat glas

GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 januari 2020
kl 19:52:46

Georges Laporte

Läs mer om Georges Laporte